multiservice@multiservice.tv 602-177-323 lub (22) 617-52-73 Ul. Walecznych 37
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
O nas

Chcesz zainstalować antenę satelitarną w mieszkaniu albo system CCTV w domu lub firmie? Oglądać zagraniczną telewizję? Wymienić domofon na wideodomofon? Może potrzebujesz modernizacji i stałej konserwacji instalacji zbiorczej telewizji dla wspólnoty albo administracji?


Z przyjemnością Ci pomożemy! Dla nas nie ważna jest skala zagadnienia. Dzięki szerokiemu spektrum klientów, doskonale wiemy, jak dospasować się zarówno do klienta indywidualnego, ambasady, sklepu czy wspólnoty mieszkaniowej. Charakteryzuje nas uczciwość, elastyczność, wiedza techniczna oraz ponad ćwieć wieku doświadczenia w branży.

Stawiamy na satysfakcję klienta oraz długofalową współpracę.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – sprawdź nas!

Kim jesteśmy?

Korzenie Multiservice sięgają roku 1983, kidy to w najstarszym domu na Saskiej Kępie w Warszawie, inż. elektronik Daniel Szenk zajmował się naprawami sprzętu RTV. Od 1990 roku firma poszerza zakres oferowanych usług. W ostatnich latach, Multiservice został firmą rodzinną prowadzoną wspólnie przez ojca i syna.

Rozwój!

Upadek PRL, zbiega się z dynamicznym rozwojem telewizji satelitarnej, a nasza firma jest jedną z niewielu oferujących pełen zakres usług w tej dziedzinie. Własna działalność gospodarcza, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy z kolejnymi firmami wkraczającymi wówczas do Polski Filmnet, Canal +, WizjaTV, a obecnie NC+, Cyfrowy Polsat i Orange. Z uwagi na znajomość języka angielskiego i duże doświadczenie zdobyte w Londynie, pozwoliło nam na rozpoczęcie współpracy ze znaczną ilością nowych klientów - obcokrajowców, dyplomatów i biznesmenów mieszkających w Polsce.

Wraz z dynamizacją rynku, poszerzyliśmy zakres oferowanych usług o instalacje: Internetowe, systemów monitoringu, i wideodomofonów. Powróciły także naprawy RTV oraz komputerów i laptopów. Dodatkowo otworzyliśmy sklep stacjonarny skierowany zarówno do naszych klientów detalicznych jak i hurtowych. Do naszego rozwoju przyczyniły się wieloletnie współprace z licznymi: ambasadami, restauracjami, sklepami, instytucjami a także klientami indywidualnymi. Pragniemy dalej poszerzać naszą wiedzę i umiejętności, aby mieć pewność, że powierzone nam zadania będą wykonywane na najwyższym poziomie.

 

Dlaczego właśnie my?

 

Klientrocentryzm

Od początków istnienia firmy przyświeca nam założenie – dla klienta wszystko! Pragniemy poznać nie tylko Ciebie ale także Twoje potrzeby i motywacje.

 

Terminowość

Usługi i zamówienia realizujemy zgodnie z wolą i oczekiwaniami klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać je najszybciej jak to tylko możliwe.

 

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy rozwiążą każdy Twój problem.

 

Gwarancja

Oferujemy najwyższej jakości usługi i materiały. Na każdą wykonaną przez nas usługę i sprzedany towar dajemy gwarancję.

Masz pytanie? Zostaw nam wiadomość...

Pole zostało wypełnione poprawnie
To nie zostało poprawnie wypełnione
Pole zostało wypełnione poprawnie
To nie zostało poprawnie wypełnione
Pole zostało wypełnione poprawnie
To nie zostało poprawnie wypełnione
Pole zostało wypełnione poprawnie
To pole jest wymagane
Opinie Klientów:

Wasze pozytywne opinie sa dla nas największą motywacją! Dziękujemy!

Super serwis. Bardzo miły Pan obsługujący Maciej. Uczciwe ceny, szybka usługa.

- Fuzzy Sham

Nikt nie chciał podjąć się naprawy mojego zabytkowego amplitunera Yamahy. Panowie robią cuda.  Jeszcze raz dziękuję Panowie. Jesteście wielcy!

- panrelaks

Tu jest lepiej niż przy głównej ulicy - al. Stanow. Serwisant ma fachowa wiedzę i jest miły. Tamtego nie polecam

- Damian

Od lat korzystamy z rodziną z usług i zawsze pełen profesjonalizm.

- Jacek i Marta

Nikt nie chciał podjąć się naprawy mojego zepsutego telewizora. Multiservice przywrócił go do działania w ciągu kilku dni. 

- Magdalena

Fantastic service!

- Philip Zen

 Perfect service! They repaired my old laptop. Best <3

- Catherine

Jestem bardzo zadowolony z instalacji monitoringu. Usługa wykonana od A do Z - szybko, sprawnie i przystępnie cenowo.

- Zbigniew

Panowie wykonali dla mnie montaż telewizji, wideodomofonu oraz sieci internetowej w domu pod Warszawą. Wyjątkowo mili, solidni i profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem.

- Marcin

 I was looking for someone who will install my native (German) television in Warsaw. I'm glad that I came across Multiservice!

- Paul

Bardzo dobra obsługa. Profesjonalizm, uczciwość i podejście na wysokim poziomie. Czysta przyjemność, polecam. 

- Michał